Välijõusaal sai rahastuse

Blogi

Kommenteeri
Hiiumaa jooksugrupil on suur heameel kõigile jooksu- ja trennisõpradele teada anda, et tuleval aastal valmib Kärdla välijõusaali I etapp, mis sai rahastuse Rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest!
Tõsi, tulenevalt mitmetest vihjetest ja ühistreeningute läbiviimise rikastamise vajadusest, alustasime 2016. aasta kevadel Kärdlasse välijõusaali rajamise plaanimist. Kavas on Hiiumaa jooksugrupi kasutusse antud 275 m2 suurusele maa-alale Hausma tee 2, Kärdla asuvast kinnistust rajada 10 - 11-st treeningseadmest koosnev avalikku kasutusse jääv välijõusaal. 

Välijõusaali plaan: Teet Elstein

Rahandusministeeriumi kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest eraldati Hiiumaa jooksugrupile välijõusaali rajamise esimese etapi rahastamiseks 1964,92 eurot. Esimeses etapis paigaldatakse virgestusalale kõhulihaste treeningvahend, kätekõverduskangid, lõuatõmbekangid, rööbaspuud ja tasakaalupoom. 

Välijõusaali rajamise teises etapis, mille jaoks otsime aktiivselt vahendeid, on kavas paigaldada venitussein, rippredel ning kolm fitness-seadet. Projekti kogumaksumus on 12 000 eurot.

Treeningseadmete paigaldamise eel tuleb Hausma tee 2 maa-alal ettevalmistavaid töid teostada, milleks on pinnase tasandamine ning võsa eemaldamine. Samuti tuleb pärast seadmete paigaldamist maa-ala korrastada ning hakkepuiduga katta. Nimetatud tööde teostamisel on kõik abikäed teretulnud!

Välijõusaali valmimise järel viib Hiiumaa jooksugrupp virgestusalal läbi avatud tutvustavaid ringtreeninguid, mis annavad ideid väljaku iseseisvaks kasutamiseks.

Lisa kommentaar

Email again: